0
تعداد کل محصولات : ۰ محصولجمع کل : ۰ تومانپرداخت و تسویه

یخچال فریزر ساید سامسونگ مدلRS51

SAMSUNG SIDE BY SIDE REFRIGERATOR RS51K57807S

تماس بگیرید
ویژگی های فنی محصول :
نوع محصول
یخچال و فریزر ساید بای ساید
حجم کل
511لیتر معادل 28فوت
نوع کمپرسور
دیجیتال اینورتر
نوع جریان هوا
MULTI AIR FLOW
توضیحات
توضیحات کلی :

مشخصات و معرفی کامل یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدلRS51
این یخچال فریزر سامسونگ در سال 2017 در دو رنگ سفید و سیلوربه بازار عرضه شد  ،شرکت سامسونگ طراحی ان را به زیبایی انجام داده است،شکلی کاملا یک دست و بدون هیچ بیرون زدگی دارد،حتی دستگیره های درب نیز حالت مخفی دارند و بسیار ماهرانه طراحی شده اند در کل می توان گفت از نظر ظاهری مدرن است و میتواند دکور اشپزخانه شما را زیباتر از قبل کند.
بر روی قسمت بیرونی درب یخچال قسمت مخصوصی که اصطلاحا به ان هوم بار( Home Bar)گفته میشود تعبیه شده است که میتواند بسیار مفید و کارا باشد.از این قسمت برای نگهداری مواد پر مصرف که در طول روز بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند استفاده میشود.قسمت هوم بار یخچال فریزر سامسونگrs51 بدون نیاز به باز کردن کامل درب یخچال شما را قادر به دسترسی به مواد غذایی مورد نیازتان میسازد.از مزیت های این قسمت علاوه بر دسترسی سریع به مواد مورد نیاز میتوان به جلوگیری از اتلاف انرژی نیز اشاره کرد.
ظرفیت یخچال فریزر سامسونگ مدلRS51K57807بر حسب لیتر511است و میزان فضای بسیارمناسبی را می تواند دراختیارتان قرار دهد.ظرفیت دو طرف ان یا بهتر بگوییم میزان ظرفیت یخچال و ظرفیت قسمت فریزران به یک اندازه نیست ،برای قسمت یخچال334لیتر و برای قسمت فریزر ان 177 لیتر فضا در نظر گرفته شده است.فضای قسمت داخلی ان نیز بسیار مناسب مدیریت شده و برای هر قسمت از یخچال و فریزر ،7طبقه در نظر گرفته شده است که از این تعداد 2 طبقه به صورت کشویی قرار داده شده اند.برای نهایت استفاده از فضای داخلی بر روی قسمت درب نیز میتوان مواد غذایی مختلفی را قرار داد.برای نگهداری بطری های حاوی انواع نوشیدنی ها در قسمت یخچال(Wine Shelf) نیزقسمت مخصوصی در نظر گرفته شده است.
مهمترین قسمت این یخچال فریزر28فوت سامسونگ مدل RS51 موتور ان است که وظیفه تولید و گردش برودت را برعهده دارد.به همین منظور شرکت سامسونگ در ساخت این قسمت از جدید ترین و پیشرفته ترین ان یعنی کمپرسوردیجیتال اینورتر(Digital Inverter) استفاده کرده است.ویژه گی بارز این نوع از کمپرسور ها میزان مصرف بسیار پایین انرژی در عین کارایی مناسب است،به همین دلیل یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ rs51 دارای رده مصرف انرژی A+است.همچنین به واسطه این نوع کمپرسور میزان صدای ان نیز به گونه ای چشمگیر کاهش یافته است.برای تولید سرما در این ساید بای ساید هم از گازR600a استفاده شده است.
برای بهبود کیفیت سرمای داخلی دو بخش ان ازدو نوع سیستم بهره برده شده است . Twin cooling:این سیستم برای هر قسمت از یخچال و یا فریزر عملکرد جداگانه ای از لحاظ سرمایی دارد و این کمک میکند میزان برودت هر قسمت با توجه به نیاز متفاوت انها به صورت دقیق تر و هوشمندتر کنترل شود تا میزان نگهداری مواد غذایی طولانی تر شود.با وجود این سیستم مواد غذایی در فریزر به صورت کاملا منجمد و در یخچال نیز در بازه دمایی مناسب نگهداری میشوند.هم چنین باعث از بین بردن بوی حاصل از مواد غذایی مختلف میشود که اینکار نیز به نوبه خود در کمیت زمان نگهداری موثر است.Multi Air flow:سیستم هوای چند گانه در یخچال سامسونگ مدلRS51 باعث گردش هوا در تمامی قسمت های ان میشود برای این منظور در قسمت های مختلف داخلی دریچه های متعددی برای گردش هوا تعبیه شده اند تا هوای سرد به صورت کاملا یکنواخت به تمامی مواد غذایی برسد.همچنین این یخچال مجهز به کنترل میزان رطوبت نیز هست،همانطور که می دانیم اگر میزان رطوبت در داخل یخچال مناسب نباشد مواد غذایی داخل ان سریع تر فاسد میشوند به همین منظور در اینجا میزان رطوبت به صورت کاملا دقیق کنترل میشود تا شرایط مناسب برای نگهداری هرچه بالاتر مواد غذایی فراهم اید.
در یخچال فریزر سامسونگ RS51 قسمتی بنام Cool select zone وجود دارد که به شما این امکان را میدهد با توجه به نوع موادی که دران نگه داری میکنید میزان دمای مناسب انرا انتخاب کنید.برای این قسمت میتوان از سه حالت خنک کنندگی سریع،سرد،مواد منجمد به دلخواه استفاده کرد.
یخچال فریزر ساید سامسونگ مدلrs51 قابلیت اتصال مستقیم به اب شهری را دارا می باشد و شما بدون نیاز به پرکردن مخزن اب یخساز و ابریز میتوانید از انها به صورت کاملا خودکار استفاده کنید.برای تصفیه اب ورودی نیز فیلتری به همین منظور قرار داده شده است که باعث میشود مواد رسوبی به قسمت های داخلی وارد نشوند،زمان تعویض این فیلتر را نیز میتوانید در قسمت نمایشگر دیجیتالی ان مشاهده کنید.
از دیگر ویژه گی های این یخچال فریزر سامسونگ میتوان به بدنه عایق شده (Cyclopentan)ان اشاره کردکه میتواند از اتلاف سرمای داخلی به صورت مناسب جلوگیری به عمل اورد که این نیز خود درکاهش میزان مصرف انرژی ان نقش به سزایی داشته باشد.
نگهداری طولانی مدت مواد غذایی
تکنولوژی Twin Cooling یخچال و فریزر را با استفاده از سیستم های خنک کننده مستقل کاملاً مجزا خنک می کند. بنابراین میزان رطوبت  را در یخچال کنترل می کند و مواد برای مدت طولانی تر و تازه تر باقی می مانند.

یخچال فریزر سامسونگ مدلrs51 خرید از فروشگاه بانه یاس


مواد یخ زده کاملا بدون بو
در یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل RS51 به دلیل اینکه سیستم سرمای دو گانه و مستقل برای هر قسمت وجود دارد بوی مواد غذایی مختلف در ان پخش نمی شود و مواد غذایی تازه و بدون بو نگه داری باقی می مانند.

 

یخچال فریزر سامسونگ مدلrs51 مناسب ترین قیمت


انتخاب حالت خنک کننده گی فقط با یک  لمس ساده
از این قسمت میتوان برای تنظیم حالات نگه داری به دلخواه استفاده کرد به گونه ای که شما میتوانید از بین حالت های سرد ،سرد سریع  و اب کنندگی ،یکی را با توجه به نیاز انتخاب کرده و از ان استفاده کرد.مثلا در موقعی که شما گوشت را از بیرون منزل تهیه کرده اید و تا زمان پخت ان(یک یا دو ساعت) برای انکه در فریزر یخ نزند انرا در قسمت COOL ZONE select گذاشته و بعد از ان مورد استفاده قرار میدهید.

یخچال فریزر سامسونگ مدلrs51 قیمت یخچال سامسونگ


بهینه سازی فضای داخلی
برای انکه شما بتوانید به راحتی به تمام قسمت ها دسترسی داشته باشید و در عین حال نیز بیشترین حجم از مواد غذایی را داخل ان قرار دهید،یخچال فریزر ساید سامسونگ مدلrs51در قسمت فضای داخلی ان بهینه سازی انجام شده است و شما را قادر میسازد بطری ها و ظروف بزرگ را نیز در ان قرار دهید.همچنین وجود کشو ها نیز در نوع خود میتواند بسیار کمک کننده و مفید باشد.محفظه Clear Viewبر روی درب به گونه ای شفاف ساخته شده و شما میتوانید محتوای داخل انرا به وضوح ببینید.

یخچال فریزر سامسونگ مدلrs51 خرید با قیمت مناسب


طراحی زیبا
به دلیل قرار گیری این دستگاه ها در اشپزخانه امروزه بیشتر افراد به نوع طراحی و شکل ظاهری یخچال خود اهمیت زیادی میدهند به همین منظور طراحی شکل ظاهری یخچال فریزر سامسونگ 28 فوت مدل RS51K57807 بسیار زیبا صورت گرفته و میتواند دکور اشپزخانه شما را نسبت به قبل مدرن تر و زیبا تر کند .نوع قرار گیری یخ ساز و ابریز ان در کنار هم ، پنل دیجیتالی ان با نور پس زمینه ابی و دستگیره های صاف و بدون برجستگی ان از ویژه گی های ظاهری ان بشمار می ایند.

یخچال فریزر سامسونگ مدلrs51 بهترین یخچال سامسونگ


صرفه جویی هوشمندانه در مصرف انرژی
با وجود کمپرسور دیجیتال اینورتراین یخچال فریزر سامسونگ میزان مصرف انرژی به کمترین حد خود رسیده است.برای بهینه سازی هرچه بیشتر انرژی در این یخچال فریزر از 9 سنسور استفاده شده است که میزان سرما را در قسمت های مختلف کنترل میکنند.همچنین وجود مینی هوم بار ان نیز تاثیر به سزایی در کاهش مصرف انرژی ان دارد.

یخچال فریزر سامسونگ مدلrs51 فروشگاه اینترنتی بانه یاس


نقاط قوت
طراحی زیبا
وجود هوم بار
کمپرسور دیجیتال اینورتر
قابلیت اتصال به اب شهری

شرکت کره ای سامسونگ امروزه از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان لوازم خانگی در سراسر دنیاست.محصولات این شرکت مخصوصا در قسمت یخچال و فریزر های ان دارای تنوع بسیار بالایی است که هر ساله تولید و روانه بازار می شوند.قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RS51 در مقایسه با کیفیت ساخت و کارایی هایی که برای ان در نظر گرفته شده است بسیار مناسب و به صرفه است و اگر شما نیز در میان مدل های مختلف به دنبال انتخاب یک نمونه با کیفیت و قیمت مناسب هستید می توانید انرا به عنوان یک انتخاب ایده ال در نظر داشته باشید.

 

 

ویژگی های محصول
ویژگی های فنی و ظاهری محصول :
مشخصات کلی
برند
samsung
مدل
RS51KK57807
نوع محصول
یخچال و فریزر ساید بای ساید
کشور سازنده
کره(تولید در چین)
وزن
135 کیلوگرم
ابعاد
912x1789 میلی متر
مشخصات فنی
حجم کل
511لیتر معادل 28فوت
حجم یخچال
334 لیتر
حجم فریزر
177 لیتر
نوع کمپرسور
دیجیتال اینورتر
نوع گاز خنک کننده
R600a
نوع جریان هوا
MULTI AIR FLOW
تازه نگهداری میوه وسبزی
بدون برفک
قابلیت اتصال به اب شهری
مشخصات ظاهری
رنگ
سیلور
تعداد درب
3درب
اینستا ویو
میزان صدا
-
اب ریز
یخساز
نوع یخساز
اتوماتیک
صفحه نمایشگر
تعداد طبقات یخچال
7
تعداد کشو فریزر
2
تعداد طبقات فریزر
7
سایرمشخصات
سایرمشخصات
دارای هوم بار
سیستم خنک کننده گیTWIN COOLING,MULTI AIR FLOW
قابلیت Cool select zone
تنظیم میزان رطوبت داخلی
عایق بندی Cyclopentan
نوع گاز خنک کنندهR600a
دارای قابلیت اتصال به اب شهری
دارای فیلتر اب
کمپرسور دیجیتال اینورتر
دارای قفل کودک
صفحه نمایشگر ال ای دی
قفسه نوشیدنی
رده مصرف انرژی A+
نظرات
تجربیات خود را بنویسید
نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
موضوع
کد امنیتی
Captcha