0
تعداد کل محصولات : ۰ محصولجمع کل : ۰ تومانپرداخت و تسویه

یخچال دوقلو سامسونگ مدلRR39-RZ32

SAMSUNG REFRIGERATOR FREEZER RR39-RZ32

تماس بگیرید
ویژگی های فنی محصول :
نوع محصول
یخچال و فریزر دوقلو
حجم کل
690لیتر
نوع کمپرسور
دیجیتال اینورتر
نوع جریان هوا
MULTI AIR FLOW
توضیحات
توضیحات کلی :

مشخصات یخچال و فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR39-RZ32
در قسمت یخچال های سامسونگ این مدل از محبوبیت ویژای برخوردار است و یکی از پر فروشترین محصولات سامسونگ در قسمت یخچال و فریزر های ان است.یخچال فریزر دوقلو ی همانگونه که که از نام ان پیداست از دو قسمت کاملا متفاوت تشکیل شده است قسمت اول یخچال ان است که در سمت راست و قسمت دوم فریزر ان است که درسمت چپ به صورت پهلو به هم قرار میگیرند.کنار هم قرار گرفتن انها نمایی بسیار زیبا به ان بخشیده و میتواند دکور اشپزخانه شما را هم زیبا تر از قبل کند از مهتمرین ویژه گیهای این مدل از یخچال و فریزر میتوان به دو مورد اشار کرد .

اول میزان فضای مناسبی است که این دو دستگاه در اختیار شما قرار میدهند و تقریبا تمام نیاز شما را به هم به یخچال و هم به فریزر براورده میکنند.ویژه گی دیگر یخچال و فریزر دو قلو سامسونگ مدلRR39-RZ32دسترسی اسان به هر قسمت از ان است،به گونهای که نیاز به باز کردن درب قسمت دیگر نیست و این از لحاظ صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار مهم است.حجم کلی این دو دستگاه روی هم 690لیتر است و میزان فضای بسیار مناسب را در اختیارتان قرار میدهد.برای ان دسته از خانم هایی که علاقه دارند به نگهداری مواد غذایی در فریزر برای استفاده  در دیگر فصول  این فریزر میتواند  مقدار زیادی از مواد غذایی ازجمله گوشت ،سبزیجات و...را در خود جای دهد و میتواند گزینه مناسبی باشد.همچنین این یخچال فریزر دوقلو سامسونگ با عایق بندی مناسبی که برای ان در نظر گرفته شده است کمترین میزان اتلاف انرژی دران صورت میگیرد و رده مصرف انرژی ان A+است.میزان صدای ان نیز در حد مطلوبی است وفقط41 دسی بل صدا دارد که این برای ان دسته از افرادی که به صدای زیاد یخچال و فریزر ها حساس هستند بسیار مناسب است.

 

قسمت یخچال
قسمت یخچال ان نیز دارای 375 لیتر حجم است که میتواند فضای مناسبی از نظر حجم باشد.تعداد طبقات قسمت یخچال 6 طبقه است که از کل طبقات ان 3کشو برای نگهداری میوه و سبزی در نظر گرفته شده است .برای تولید سرما در یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39-RZ32 از گاز ارگون 600(R600)استفاده شده است.همچنین برای اینکه سرما در تمام قسمت های یخچال به صورت یکنواخت به گردش در اید از تکنولوژی Multi air flow استفاده شده است،در این فن اوری سرما از نقاط مختلفی از قسمت های داخلی پخش میشود تا به تمام قسمت ها به صورت یکنواخت سرما داده شود و این باعث تازه ماندن مواد غذایی در داخل یخچال میشود.همچنین برای اینکه میوه وسبزیجات مدت بیشتری به صورت تازه نگهداری شوند میزان رطوبت این قسمت ها کنترل میشود .بر روی درب این قسمت نیز تعدا 7 قسمت برای نگهداری مواد گوناگون وجود دارد.برای روشنایی داخلی نیز از لامپ های LED استفاده شده است تا در عین مصرف انرژی کم بیشترین میزان روشنایی را تولید کنند.در قسمت بیرونی این یخچال نیز ابریز و نمایشگر دیجیتالی ان وجود دارد.


قسمت فریزر
حجم کلی فریزر ان نیز 315 لیتر است  و برای یک خانواده با جمعیت زیاد نیز مناسب اسب .ومیتواند حجم زیادی از مواد غذایی را مانند سبزی ،گوشت و... را در خود نگه دارد. از ویژه گی های قسمت فریرز این یخچال و فریزر دوقلو سامسونگ میتوان به تولید سرمای همه جانبه ان اشاره کرد و با چرخش هوای سرد در چندین میزان یکنواختی از برودت را به تمام داخلی ان میرساند.برای تولید یخ در این فریزر از SLIM ICE MAKER استفاده شده است .این و یژه گی میتواند در کمترین میزان فضا که بر روی درب ان تعبیه شده است بیشرین میزان یخ را تولید کند و فضای داخلی فریزر از این لحاظ بهبود یافته است.برای قسمت فریزر نیز تعداد 6 طبقه در نظر گرفته شده است که 4 تا به صورت کشویی هستند.


میزان فضای داخلی مناسب
این یخچال فریزر در عین اینکه میزان فضای داخلی مناسبی را به صورت کلی در اختیار شما قرار میدهد میتواند با کابینت اشپزخانه نیز هم سطح باشد و این میتواند به بهبود دکور و نظم اشپزخانه شما نیز کمک فراوانی بکند.یخچال فریزر سامسونگ مدلRR39RZ32 با طراحی بی نظیر خود چه از نظر ظاهری و چه از نظر فضای داخلی خیال شما را از بابت داشتن ان راحت میکند.

 


کاملا بدون برفک
این یخچال فریزر دوقلو سامسونگ با بهره گیری از قدرت مناسب تولید سرما و همچنین پخش یکنواخت ان در تمام نقاط اجازه تولید هیچ گونه برفکی را نمی دهد و این برای تازه ماندن هرچه بیشتر مواد غذایی داخل ان ضروری است.

 

 


سرمای نقطه به نقطه
گردش هوای سرد در این یخچال و فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR39-RZ32 از تمام قفسه ها و گوشه ها به گردش در می اید تا سرما به تمام نقاط ان برسد و کل فضای داخلی بدو محدودیت قفسه ها سرمایی یکنواخت داشته باشد.

 


سرما ویخ زدن سریع
قدرت سرمای این یخچال و فریزر  میتواند در یک لحظه به میوه ها و مواد غذایی داخل یخچال برسد بدون و در قسمت فریزر نیز مواد منجمد و بستنی در یک لحظه یخ میزنند و به کمترین میزان دمای خود میرسند.برای مثال برای یک بستنی در یک فریزر معمولی 172دقیقه زمان لازم است تا دوباره به حالت یخ زده تبدیل شود اما در این یخچال فریزر فقط در 79 دقیقه میتواند به دمای انجماد برسد.

 

 


طراحی سازگار
از قسمت های مورد توجه دراین یخچال فریزر سامسونگ مدل RR39-RZ32 میتوان به طراحی زیبای ان اشاره کرد .این یخچال فریزر به زیبایی با هر اشپزخانه ای ست میشود و به دلیل طراحی اندازه مناسب ان میتواند با کابینت اشپزخانه شما یکدست و هماهنگ شود.


دانگل هوشمند
با استفاده از سیستم دانگل هوشمند در یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدلRR39-RZ32 شما در هر زمان و در هر کجا باشید میتوانید با به وسیله گوشی هوشمند خود با ان در ارتباط باشید. اطلاع از نو ع تنظیمات دمایی،اطلاع از باز بودن درب،خطاها را هشدار می دهد و تشخیص میدهید بدون انکه در نزدیکی ان باشید.

 

 


هوشمند تر و بادوام تر
کمپرسور دیجیتال اینورتر یخچال فریزر دو قلو سامسونگ قابلیت تنظیم سرعت در 7 سطح را دارد و این میتواند مصرف انرژی کمتری داشته باشد.این نوع از کمپرسورها به دلیل داشتن کمترین سطح برخورد وسایش  داخلی به دلیل نوع ساختاری انها سطح نویز در انها کاهش یافته و کمترین میزان صدا واستهلاک را دارند.

 

 


روشنایی داخلی بیشتر
در این یخچال و فریزر دوقلو سامسونگ  برای روشنایی قسمت داخلی از لامپ های ال ای دی استفاده شده است. اینگونه لامپ ها دارای میزان روشنایی بیشتری بوده وهمچنین میزان انرژی کمتری نیز مصرف میکنند.

 

یخچال دو قلو سامسونگ مدلrr39-rz32  خرید انلاین

 


بهینه سازی فضای داخل
برای تولید یخ در این یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR39-RZ32 از SLIM ICE MAKER بهره برده شده است . این یخ ساز به گونه ای بسیار خلاقانه بر روی قسمت داخلی درب تعبیه شده است.از مزیت های این نوع قرار گیری یخ ساز میتوان به مصرف میزان فضای داخلی کمتر و در نتیجه فضای بیشتر برای استفاده مواد غذایی اشاره کرد.

یخچال دو قلو سامسونگ مدلrr39-rz32  قیمت بانه

 


نقاط قوت
طراحی زیبا و جادار
تولید سرمای چند جانبه
موتور اینورتر دیجیتال


قیمت نسبت به کیفیت؟
طراحی ،کارایی ،کیفیت و ویژه گی هایی که برای این یخچال فریزر دوقلو سامسونگ در نظر گرفته شده است در مقایسه با قیمت ان بسیار بیشتر است و خرید ان کاملا به صرفه است.

 

ویژگی های محصول
ویژگی های فنی و ظاهری محصول :
مشخصات کلی
برند
samsung
مدل
RR39-RZ32
نوع محصول
یخچال و فریزر دوقلو
کشور سازنده
کره تولید در ویتنام
وزن
152کبلو گرم
ابعاد
1190M*1706M*694M
مشخصات فنی
حجم کل
690لیتر
حجم یخچال
375 لیتر
حجم فریزر
315 لیتر
نوع کمپرسور
دیجیتال اینورتر
نوع گاز خنک کننده
R600a
نوع جریان هوا
MULTI AIR FLOW
تازه نگهداری میوه وسبزی
بدون برفک
قابلیت اتصال به اب شهری
تعداد درب
2درب
اب ریز
یخساز
نوع یخساز
Slim ice maker
صفحه نمایشگر
تعداد طبقات یخچال
6
تعداد کشو فریزر
4
تعداد طبقات فریزر
6
سایرمشخصات
سایرمشخصات
سیستم سرمایش همه جانبه-انجماد سریع-سطح صدا41دسی بل-قابلیت اتصال به گوشی(smart dangle)-کنترل درجه رطوبت قسمت میوه وسبزی جات-رده مصرف انرژیA+
نظرات
تجربیات خود را بنویسید
نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
موضوع
کد امنیتی
Captcha