0
تعداد کل محصولات : ۰ محصولجمع کل : ۰ تومانپرداخت و تسویه

مایکرو فر 42 لیتر الجی 8265 مدل MH8265DIS

LG MH8265DIS SMART INVERTER MICROWAVE

۴/۶۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های فنی محصول :
ظرفیت
42لیتر
تعداد برنامه
30
نوع پوشش داخلی
پوشش ویژه ضد خش با قابلیت تمیز شونده گی بالا
توضیحات
توضیحات کلی :

مشخصات مایکروفر 42 لیتر الجی مدل MH8265DIS
اگر برای بار اول این مایکرو فر را ببینید اولین چیزی که نگاه شما رابه خود جلب میکند طراحی بسیار زیبای ان است.مایکروفر الجی 8265 بدنه ای از جنس فلز و قسمت جلوی ان یعنی درب ان به صورت شیشه کاملا صاف و یکدست با دکمه های لمسی قسمت ولوم ان نیز حالت مخفی دارد و کافیست با کمی فشار دادن ان بیرون بیاید یا مخفی شود.پنل تنظیمات ان نیز به صورت دکمه های کاملا لمسی هستند.دستگیره باز کردن درب نیز به گونه ای تعبیه شده که قابل دید نیست ولی در عین حال براحتی قابل دسترس است.حجم 42لیتری ان نیز فضای بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار میدهد.پوشش داخلی ضد خش و مقاوم و هم چنین قابلیت تمیز کردن اسان ان از دیگر ویژه گیهای ساخت ان می باشد.


اینورتر هوشمند:
فن اوری اینورتر هوشمند الجی این امکان را فراهم میکندتاپخت وپزبایک سطح  قدرت دقیق صورت بگیردهمچنین شما میتوانید غذاها را سریعتر ازقبل گرم کرده وانواع غذاهای یخ زده را نیز سریعتر یخ زدایی کنیدبه لطف کنترل دقیق دما شما قادر به پخت انواع غذا هایی که قبلا در مایکروویوامکان تهیه انها را نداشتید،میشوید.اینورتر هوشمند فن اوری اختصاصی شرکت الجی است که در مایکروفر مدل MH8265DIS به کار گرفته شده تا تا به بالاترین سطح در اشپزی برسید.

 

مایکروفر الجی 42 لیتر مدل 8265 قیمت مناسب


 اشپزی سالم با مایکروفر الجی مدل 8265
سرخ کردن وبرشته کردن رابا استفاده ازعملکرد هلثی فرایی انجام دهید تا غذایی خوش طعم تر وچربی کمتر میل کنید.امروز برای بسیاری از افراد مهم است که غذایی مصرف کنند که برای سلامتی انها مضر نباشد به همین دلیل در منوی پخت این مایکرو فر عملکرد helthy fryگنجانده شده تا غذاهایی سالم تر و با میزان چربی کمتردرست کنید.

مایکروفر الجی 42 لیتر مدل 8265 خرید از بانه
 

بهینه سازی فضای داخلی در مایکروفر 8265 الجی 
باتوجه به فضایی که مایکروفرها در اشپزخانه میگیرند مایکروفرنیوچف الجی این مورد راهم بهینه سازی کرده بصورتی که بایک حجم ثابت بیرونی فضای داخلی بیشتری فراهم کرده .در عین ثابت ماندن حجم داخلی ابعاد خارجی ان بهینه شده تا در هر قسمت از اشپزخانه براحتی جای بگیرد.

 

مایکروفرالجی 42لیتر مدل8265 فروشگاه بانه یاس دات کام


پخت سریع:
ازنکات مهمی که در اشپزی مورد توجه قرار میگرد صرفه جویی در زمان وهمچنین انرژی میباشد .این مایکرووویو به شما این امکان را میدهد که درکنار تمام امکانات دیگری که در اختیار داریددر زمان وانرژی نیز صرفه جویی کنید.مایکرو فر الجی LGمدل MH8265DIS میتواند با بهره گیری از سرعت بالای خود ،در زمان هایی که به دلیل کمبود وقت شما نیاز دارید اشپزی را سریع تر انجام دهید به کمک شما می اید .

 

مایکروفرالجی 42لیتر مدل8265 خرید اینترنتی از بانه


پخت متنوع:
شما با این مایکروفر غذاهای ازقبل پخته شده را میتوانید به صورت یکنواخت درکمترین زمان ممکن دوباره گرم کنید .درضمن این دستگا دارای قابلیت منحصر به فرد ماست بندی نیزمیباشد وشما درکنار کاربردهای متنوع دیگر ان ماست بندی رابه صورت حرفه ای وراحت انجام دهید.اگر شما به تنوع غذایی خود و خانواده تان اهمیت می دهید با وجود مایکرو فر الجی 8265 منوی پخت شما بسیار متنوع تر از قبل میشود و دستتان برای هر انچه را که میخواهید بپزید باز می گذارد.

 مایکروفر الجی 42 لیتر و پخت انواع غذاها
 

یخ زدایی:
یخ زدایی تقریبا یک ازکارهایی است که زیاد با مایکروفر ها انجام میشود دراینجا شما میتوانید انواع خوراکیهای یخ زده را  خیلی سریعتر یخ زدایی کنید.یخ زدایی با این مایکرو فر بسیار متفاوت بوده و تمام ذرات ماده یخ زده به صورت کامل و یک دست اب میشود.

مایکروفرالجی 42لیتر مدل8265


تمیزکردن اسان و99/99%ضدباکتری پوشش داخلی:
طراحی منحصربه فرد داخلی این مایکروفربه گونه ایست که به راحتی تمیز میشودفقط کافیست با یک دستمال مرطوب داخل ان بکشید تا کاملا تمیز شودهمچنین خاصیت ضدباکتری این پوشش تا حد99/99%ازچسپیدن باکتریها به ان جلوگیری میشود.شرکت الجی با بهره گیری از تجربه بالای خود و در اختیار داشتن دانش روز در تولید لوازم خانگی برای پوشش داخلی مایکروفر 42 لیتر مدل MH8265DIS خود از جنس ویژه ای بهره گرفته که برای اولین بار از ان استفاده شده است.این پوشش ویژه با قابلیت خاصی که دارد در ضمن اینکه بسیار مقاوم است سطحی با قابلیت تمیز شونده گی بسیار بالا دارد که این خود میتواند به سالم وتمیز بودن محیط داخلی ان بسیار کمک کند.

مایکروفر الجی 42 لیتر مدل mh8265 اینورتر اسمارت


حلقه بدون لرزش مایکروفر الجی 8265
در داخل مایکرو فر ها سینی قرار داده شده  که با استفاده از حلقه چرخداری که درزیر ان است ،در هنگام پخت  میچرخد .وجود این سینی  باعث پخت بهتر و یکدست مواد روی ان میشود.تعادل شیشه داخلی هنگام چرخش از دیگرمواردی است که درساخت این مایکروفربه ان توجه شده است.حلقه زیر شیشه چرخشی ان بجای 3چرخ دارای 6چرخ میباشد که این باعث چرخش شیشه باکمترین لرزش میشود .

مایکروفرالجی 42لیتر مدل8265خرید از بانه


عملکرد پایدار:
شما با این مایکروفر 42 لیتر الجی مدل8265  حتی در صورت ولتاژپایین برق نیزمیتوانید کارتان را ادامه دهید چون این مایکروفر دارای عملکرد پایدار است وتا ولتاژ300هم میتواندبدون توقف به کار خود ادامه دهدودرواقع با نوسانات ولتاژبرق سازگاری دارد.

مایکروفرالجی 42لیتر مدل8265 قیمت مناسب

 
قابلیت کباب کردن با مایکروفرLG MH8265CIS:
یکی از روشهای پختی که اکثرا به ان علاقه دارند کباب کردن است .شما بااین مایکروفر خیلی راحت میتوانید انواع گوشتها را به هرروشی که دوست دارید کباب کنیدوازپخت یکدست ویکنواخت ان لذت ببرید.

مایکروفرالجی 42لیتر مدل8265 خرید از فروشگاه بانه یاس


لامپ ال ای دی داخلی:
لامپ داخلی این مایکروفرازنوع لامپهای ال ای دی است که هم نور بهتری دارند وهم مصرف انرژی کمتری نسبت به انواع لامپهای استفاده شده در مایکروفرهای دیگردارند.

مایکروفرالجی 42لیتر مدل8265خرید انلاین از بانه


پخت با حرارت زغالی(هیترذغالی):
شما با این مایکرو فر قادر خواهید بود غذاهایی با استفاده ازحرارت طبیعی زغال پخت کنیداستفاده ازاین روش هم سالم است وهم درمصرف انرژی وزمان به صرفه است.مطمئنا همه ما به پخت غذا با استفاده از روش های طبیعی مانند پخت با ذغال علاقه درایم به همین دلیل هیتر ذغالی در مایکروفر الجی مدل 8265 قرار داده شده تا طعم طبیعی یک غذا را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

مایکرو فر 42 لیتر الجی مدل 8265  با هیتر ذغالی
 

نقاط قوت
گنجایش مناسب 42 لیتری
اسمارت اینورتر(مصرف انرژی کمتر در عین حال پخت دقیق تر
برنامه های متنوع پخت
هیتر ذغالی

نسبت قیمت به کیفیت
اگر طراحی و کارایی این مایکروفر الجی مدل8265 را به نسبت قیمت ان بخواهیم بسنجیم،میتوان به ان نمره متوسط داد.البته این مایکرو فر برای خیلی ها خیلی با ارزش تر است از قیمتی که برای ان در نظر گرفته شده است.


شرکت کره ای الجی امروز از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی در جهان است .تولیدات این برند از بالاترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا برخوردار هستند.قیمت مایکروفر الجی با توجه به کارایی های بالای ان بسیار مناسب بوده و واین از ویژه گی های مناسب الجی است.اگر در حال مقایسه مدلهای مختلف مایکرو فر هستید، خرید مایکروفر 42 لیتر الجی مدل MH8265DIS را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

ویژگی های محصول
ویژگی های فنی و ظاهری محصول :
برند
LG
نوع
مایکروفر
مدل
MH8265DIS
ابعاد
307*544*458 میلی متر
وزن
-
کشور سازنده
چین
رنگ
سیلور ومشکی
ظرفیت
42لیتر
نوع کاربری
روکابینت
مشخصات فنی
تعداد برنامه
30
قدرت گریل
1000 وات
قدرت مایکرو
1350 وات
نوع پوشش داخلی
پوشش ویژه ضد خش با قابلیت تمیز شونده گی بالا
نوع باز شدن درب
افقی
لامپ داخلی
سینی گردان
گریل
کانوکشن
یخ زدایی
دکمه لمسی
نمایشگر دیجیتال
منوی اماده
قفل کودک
زنگ اتمام پخت
تنظیم زمان
سایر ویژه گی ها
هیتر ذغالی
گریل
مایکرو
پخت ترکیبی
ماسب بندی
سرخ کردن
پخت سوپ
کباب کردن
برشته کردن
منوه دستور پخت اماده
نظرات
تجربیات خود را بنویسید
نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
موضوع
کد امنیتی
Captcha